جستجو
Close this search box.

ریل آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟

بیایید در مورد یکی از قسمت های مهم آسانسور صحبت کنیم که در ایجاد ایمنی و عملکرد این دستگاه اهمیت فوق العاده ای دارد. ریل آسانسور قطعه ای فلزی است که از فولاد ساخته شده و از جابجایی کابین آسانسور و قاب وزنه جلوگیری می کند. با توجه به اینکه ریل ها برای عملکرد بهتر و کارآمد آسانسور بسیار حائز اهمیت هستند، هرگونه اختلال و مشکل در آنها می تواند عملکرد و کارایی کلی دستگاه را مختل کند. به همین دلیل این ریل ها از فولاد ساخته شده اند تا محکم و بادوام باشند.

فهرست مطالب

لیست قیمت و خرید انواع روغن آسانسور از فروشگاه نیک اویل: روغن مخصوص ریل آسانسور 

ریل آسانسور چیست ؟

توجه داشته باشید که این قطعات در زمان های خاصی نیاز به روغن کاری دارند، در غیر این صورت صداهای غیرعادی ایجاد می کنند. بهترین ریل آسانسور به قطعه ای اطلاق می شود که بسیار محکم و قابل اعتماد باشد. سازندگان در هر دو طرف این دستگاه انحراف‌کننده‌های روغن تعبیه کرده‌اند که در صورت نیاز به صورت خودکار روغن را اعمال می‌کنند. ریل آسانسور وظایف مختلفی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

وظایف ریل آسانسور

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانیم برای ریل آسانسور در نظر بگیریم، هدایت کابین است. استفاده از ریل آسانسور در زمان توقف اضطراری کابین بیشتر به چشم می خورد که کابین را تحت کنترل خود قرار می دهد و تمام وزن و لوازم جانبی این دستگاه را می گیرد. این قطعه لرزش افقی را تا پایین ترین حد خود کاهش می دهد و در برابر نیروهای خارج از مرکز که باعث ایجاد ارتعاش در کابین می شود کاملاً مقاوم و مقاوم است. علاوه بر همه اینها باعث توقف آسانسور در هنگام چتربازی نیز می شود.

برای مطالعه : روغندان ریل آسانسور

ابعاد کاربری ریل آسانسور بر اساس انواع مختلف آن می باشد که در برندهای مختلف توزیع می شود. ریل آسانسور ایرانی یکی از بهترین این محصولات می باشد که طبق استاندارد و دوام عالی تولید می شود. طول ریل آسانسور 5 متر است و گاهی از ریل هایی به طول 3 متر استفاده می شود.

اهمیت نصب ریل آسانسور

فروش عمده ریل آسانسور و

طول ریل آسانسور، باید توجه داشته باشید که نصب نادرست این دستگاه ممکن است عملکرد آسانسور را به طور کلی مختل کند. همانطور که گفته شد، استفاده از ریل، هرگونه لرزش کابین را کنترل می کند. بنابراین نصب غیر اصولی آن منجر به تغییر در مقاومت اصطکاکی ریل آسانسور می شود و باید توسط متخصصین انجام شود.

قیمت انواع ریل آسانسور

قیمت ریل آسانسور T5 T9، قیمت هر جفت ریل آسانسور،قیمت ریل آسانسور قیمت ریل آسانسور با توجه به نوع استانداردها و درصد کیفیت آنها تعیین می شود. ریل بالابر هیدرولیک یا توجه به نوع کارایی و کارایی آن قیمت های متفاوتی دارد که بسته به سطح کیفیت، کیفیت آلیاژ مورد استفاده، استحکام قطعه و نوع بالابر هیدرولیک قیمت های متفاوتی دارد. نام تجاری. قیمت ریل آسانسور ایرانی در طرح ها و کیفیت های مختلف را می توانید از مرکز بازرگانی این محصولات مجموعه پارس ایمن بلبر استعلام نمایید. از ریل های آسانسور می توان به T5، T9، T16 و T125 اشاره کرد که هر کدام با توجه به نوع ظرفیت، ارتفاع و سرعت، قیمت های ویژه ای دارند.

مشخصات فنی ریل آسانسور

ساخت ریل آسانسور طبق استانداردهای جهانی به دو روش کشش سرد و ماشینکاری انجام می شود. تمامی ریل های آسانسور تولید شده در سراسر جهان به شکل T هستند و از فولاد بسیار محکم و بادوام ساخته شده اند. برای حرکت راحت، بی صدا و بدون لرزش کابین آسانسور، لازم است سطح ریل آسانسور صاف و صیقلی باشد، برای این منظور در روش ماشینکاری، ریل های ساخته شده پس از نورد با ماشین کاری صاف می شوند. کیفیت ریل های آسانسوری که به روش نورد گرم تولید می شوند نسبت به ریل هایی که به روش نورد سرد تولید می شوند بالاتر است به همین دلیل قیمت بالاتری دارند.

قیمت هر جفت ریل آسانسور

 انواع برندهای ریل کابین و وزنه آسانسور

ضمناً شرکت های زیادی در اروپا، ترکیه و چین مشغول ساخت ریل آسانسور مخصوص هستند که در بین همه برندهای اروپایی شناخته شده است.

ریل مونته فرو اسانسور MONTEFERRO
قیمت ریل آسانسور ایتالیایی، MONTEFRO کار سرد را در اواخر دهه 1940 به بازار راه آهن راهنما معرفی کرد. از طریق بهبود مستمر و بهینه سازی با همکاری کارگاه نورد، امروزه طیف کاملی از ریل های راهنمای کشیده شده از 3 کیلوگرم بر میلی متر تا 14 کیلوگرم بر میلی متر برای کاربردهای زیر دو متر در ثانیه (400 فوت) وجود دارد. در دقیقه) در بازار موجود است. برای تمام اندازه‌های اصلی ریل‌های راهنما برای ماشین‌کاری طبق استانداردهای ISO، JIS و سایر استانداردها و همچنین برای استانداردهای خاص مشتری، کاهش تحمل و الزامات ویژه بر اساس راحتی سواری و سرعت آسانسور از حدود 4 متر بر ثانیه تا بیش از 10 متر در متر قابل دسترس است. . ریل‌های با کیفیت بالا و Match استانداردهای این بازار گران‌قیمت را تعیین می‌کنند.

برای مطالعه : ساعت ریل آسانسور

قیمت ریل آسانسور ایتالیایی
ریل آسانسور مارازی ایتالیا

MARAZZI چهل سال است که در زمینه تولید ریل های راهنما و لوازم جانبی آسانسور فعالیت می کند. در حال حاضر این سازه عملیاتی 15000 متر مربع مساحت دارد که 8000 متر مربع آن داخلی است. تاریخچه MARAZZI Srl با نام Metallurgica Marazzi در سال 1965 آغاز شد. این یکی از اولین شرکت های ایتالیایی بود که به بازار قطعات آسانسور با تمرکز قوی بر بخش راهنمای آسانسور خدمات رسانی کرد.

طی چند سال، تعهد، مهارت های تجاری و کارآفرینی پیترو مارازی، شرکت را از یک آزمایشگاه کوچک صنایع دستی به یکی از کارخانه های اروپایی پیشرو در بخش خود تبدیل کرد. در سال 1970، با انتقال به یک مکان جدید در Calendasco (PC)، اولین سفارشات بین المللی دریافت شد. پس از مرگ موسس، در پایان دهه هفتاد، مدیریت شرکت توسط خانم آناماریا دالاواله بر عهده گرفت که مطابق با اهداف تعیین شده توسط همسرش، به توسعه و تقویت تولید و تجارت ادامه خواهد داد. یک مرحله محرک جدید در اواخر دهه نود آغاز خواهد شد

ریل آسانسور ساورا
قیمت ریل آسانسور چینی، Guangzhou Savera یک سرمایه گذاری مشترک است که توسط Guangzhou Guangri Stock Co., Ltd و Savera Group اسپانیا در می 2008 تأسیس شد. این شرکت قبلاً به عنوان Guangzhou Zhonglian Elevator Rail شناخته می شد. با مسئولیت محدود شناخته شده است که در سال 1993 تاسیس شده است. ساوارا دارای سالها تجربه در زمینه ساخت ریل آسانسور است و حوزه تجاری اصلی SuperSaora ساخت و توزیع ریل آسانسور و لوازم جانبی آن و همچنین توسعه محصولات مرتبط با ریل است. و ارائه خدمات پس از فروش مناسب. ما از سال 2006 پیشرو شرکت راه آهن آسانسور در اسپانیا و چین هستیم.

ریل آسانسور ایرانی

یکی از قطعات مهم در راه اندازی آسانسور، ریل آسانسور میباشد که در این میان ریل آسانسور ایرانی دارای کیفیتی بسیار بالا میباشد.به جرات میتوان گفت ریل آسانسور ایرانی توان رقابت با انواع برندهای خارجی را دارد زیرا تاکنون به خاطر کیفیت بالایی که داشته اند، بشدت لرزش های داخل کابین آسانسور را کاهش داده اند و تعادل را با بالاترین درجه حفظ کرده اند.برای آنکه از انواع ریل های آسانسور ایرانی بیشتر بدانید تا بهتر انتخاب کنید با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهترین نمونه را به شما معرفی کنند.

قیمت ریل آسانسور ترک، یل آسانسور ایرانی از نظر کیفیت با انواع برند خارجی برابری میکند و قیمتی بسیار مناسب دارد و نیازی نیست تا شما هزینه هایی اضافه کنید.انواع متفاوتی از ریل آسانسور در ایران تولید میشود که هر کدام کیفیت و کارایی ویژه خود را دارند.ریل آسانسور در دسته بندی های متفاوتی قرار میگیرند و نام گذاری آنها معمولا بر اساس ارتفاع، روش تولید، وزن و غیره  میباشد

جمع بندی

به طور کلی در این مقاله سعی کردیم تا ریل آسانسور چیست؟ را بیان کنیم. مهمترین چیزی که باید در مورد نیک اویل بدانید این است که ما همیشه وب سایت خود را برای ارائه داده‌های مناسب و مرتبط به روز می‌کنیم. بنابراین برای با خبر شدن از جدیدترین محصولات، ما را دنبال کنید.

5/5

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با ما