جستجو
Close this search box.

تست

خرید روغن سیم بکسل

فروشگاه اینترنتی نیک اویل دارای روغن های تخصصی آسانسور می باشد , که میتوانید از آنها بازدید کنید و حتی می‌توانید با راهنمایی خرید روغن آسانسور نیک اویل ، بهترین نوع کالایی که نیاز دارید را خریداری کنید.

برای دیدن دیگر محصولات روغن سیم بکسل آسانسور نیک اویل کلیک کنید : روغن سیم بکسل آسانسور

قیمت روغن سیم بکسل نیک اویل

روغن سیم بکسل نیک اویل برای سیستم های کششی استفاده می شود که طناب کششی همیشه تحت فشار بوده و با توجه به شرایط کار در آسانسور خم می شود و در معرض گرد و غبار موجود در هوا قرار می گیرد.

روغن بکسل ، روغن مخصوص سیم بکسل آسانسور 

سیم بکسل باید هر 250000 شروع یا حداقل یک بار در سال روغن کاری شود. روغن مورد استفاده باید با روغن استفاده شده توسط سازنده سازگار باشد. روغن مورد استفاده باید دارای ویسکوزیته بسیار کم و چسبندگی و نفوذ خوبی به لایه های داخلی طناب بالابر باشد.خرید روغن سیم بکسل

روغن بکسل آسانسور

روغن نیک اویل یک حلال نفتی است که با مالش یا پاشیدن روی سیم بکسل از سیم بکسل در برابر تمامی عوامل خورنده از استفاده طولانی مدت گرفته تا عوامل محیطی محافظت می کند.

خرید اینترنتی روغن سیم بکسل آسانسور

هنگام استفاده از این روغن عالی و کاربردی باید در نظر داشته باشید که باید از هسته سیم بکسل محافظت کنید، مطمئن شوید که روغن سیم بکسل به این قسمت نیز نفوذ کرده است، سپس می توانید لایه های بیرونی سیم بکسل را روغن کاری کنید.خرید روغن سیم بکسل

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس با ما